Kalender 2017

Tijdstip Activiteit Locatie Info Foto's
Sunday 19 February 2017 (10:30)Opluistering vieringSint-Martinuskerk Lovendegem
Saturday 11 March 2017 (20:00)CultuurprijsGC De Wiek Zele
Saturday 18 March 2017 -
Sunday 19 March 2017
CeciliaZele
Saturday 8 April 2017 (15:00)ConcertSint-Michielskerk Gent
Sunday 16 April 2017 (11:30)PaasvieringAbdijkerk Dendermonde
Sunday 30 April 2017 (19:00)MeizangZele
Saturday 20 May 2017 (10:30)Fulco's KorenfestivalUtrecht (Ijsselstein)http://www.fulcosvocaalfestival.nl
Saturday 3 June 2017 (17:30)PinkstervieringSint-Ludgeruskerk Zele
Sunday 4 June 2017 (11:30)PinkstervieringAbdijkerk Dendermonde
Sunday 25 June 2017 (10:00)RadiomisKouterkerk Zele
Saturday 7 October 2017 -
Sunday 8 October 2017
KoorweekendKlimmen
Wednesday 1 November 2017 (11:30)AllerheiligenAbdijkerk Dendermonde
Saturday 25 November 2017 (20:00)Dubbelconcert Makeblijde-De MinnezangersGC De Wiek Zele
Sunday 24 December 2017 (17:30)KerstvieringSint-Ludgeruskerk Zele
Monday 25 December 2017 (11:30)KerstvieringAbdijkerk Dendermonde
Tuesday 26 December 2017 (20:00)Kerstconcert Zeelse korenKouterkerk Zele
Alle rechten voorbehouden © De Minnezangers - Webmaster Matthias Muller