Kalender 2002

Tijdstip Activiteit Locatie Info Foto's
Sunday 3 March 2002 (15:00)KoorwedstrijdCC De Herbakker - Eeklo
Saturday 9 March 200240 jaar De Minnezangers Eucharistieviering / Muzikale zitting / FeestavondSint- Ludgeruskerk Zele / Gemeentehuis Zele / Pius X-Intituut
Sunday 10 March 2002 (10:30) -
Sunday 10 March 2002 (13:00)
40 jaar De Minnezangers Bezoek ereleden-herbergiers & feestbanketParochiecentrum Zele
Sunday 31 March 2002 (11:30)PaasmisAbdijkerk Dendermonde
Saturday 20 April 2002 (15:00)Trouwmis Koen D'Hauwer (oud-Minnezanger)
Tuesday 30 April 2002 (19:00)MeizangEreleden en sympathisanten
Saturday 18 May 2002 (17:00)PinkstermisSint-Ludgeruskerk Zele
Sunday 19 May 2002Pinksterfeesten Pius X-instituut
Saturday 28 September 2002 -
Sunday 29 September 2002
KoorweekendOostmalle
Friday 25 October 2002 -
Monday 28 October 2002
Reis naar Cham (D)Cham (D)
Saturday 16 November 2002 (20:00)Concert MannenkorenRaadzaal Gemeentehuis
Sunday 22 December 2002 (15:00)KerstconcertKerk Mespelare
Sunday 22 December 2002 (20:00)KerstconcertKerk Eksaarde
Tuesday 24 December 2002 (17:00)KerstvieringSint-Ludgeruskerk Zele
Wednesday 25 December 2002 (11:30)KerstvieringAbdijkerk Dendermonde
Thursday 26 December 2002 (20:00)KerstconcertKouterkerk Zele
Alle rechten voorbehouden © De Minnezangers - Webmaster Matthias Muller