Kalender 2006

Tijdstip Activiteit Locatie Info Foto's
Sunday 19 February 2006 (14:30)Provinciale koorwedstrijdConservatorium Gent
Saturday 25 February 2006Trouwmis: Minnezanger Tom De Smedt en IsabelKerk Daknam
Saturday 25 March 2006 (18:30) -
Sunday 26 March 2006
CeciliafeestPius X-instituut Zele
Sunday 16 April 2006 (11:30)PaasvieringAbdijkerk Dendermonde
Sunday 30 April 2006 (20:30)'Tanti Baci' verjaardagsconcert voor Vlaamse componisten tijdens het 54ste Europees Muziekfestival voor de jeugdNeerpelt
Saturday 13 May 2006 (15:00)Gouden jubileumvieringWetteren
Saturday 3 June 2006 (17:00)PinkstermisSint-Ludgeruskerk Zele
Saturday 3 June 2006 (19:00)Pinksterfeesten Opening tentoonstellingPius X-instituut
Saturday 21 October 2006 (14:00) -
Saturday 21 October 2006 (20:00)
Mannenkoren: koordag AvondconcertKortrijk
Saturday 28 October 2006 (20:00)Concert 'Van Benoit tot Nees'Knokke
Sunday 29 October 2006 (16:00)Concert 'Van Benoit tot Nees'Watervliet
Sunday 19 November 2006 (20:30)Voorstelling CD 'MaDe in Zele' Raadzaal Gemeentehuis Zele
Sunday 24 December 2006 (17:00)KerstvieringSint-Ludgeruskerk Zele
Monday 25 December 2006 (11:30)KerstvieringAbdijkerk Dendermonde
Tuesday 26 December 2006 (20:00)KerstconcertKouterkerk Zele
Alle rechten voorbehouden © De Minnezangers - Webmaster Matthias Muller