Kalender 2008

Tijdstip Activiteit Locatie Info Foto's
Sunday 27 January 2008 (11:00)AperitiefconcertGentAperitiefconcert Gent
Friday 29 February 2008 (20:30)"Schrikkeldag" concertCC 'Westrand' Dilbeek
Saturday 15 March 2008 (18:30)Ceciliafeest 2008Basisschool Pius X (Ingang Kapellestraat)Ereledenconcert en ceciliadiner
Sunday 23 March 2008 (11:30)PaasvieringAbdij Dendermonde
Wednesday 30 April 2008MeizangEreleden Zelestart aan het Pius-X
Saturday 10 May 2008 (17:00)PinkstermisSint-Ludgeruskerk
Saturday 10 May 2008 (19:00)Opening tentoonstelling PinksterfeestenPius X
Sunday 11 May 2008 (11:30)PinkstermisAbdij Dendermonde
Saturday 5 July 2008Opluistering eucharistievieringSchoten
Saturday 18 October 2008 -
Sunday 19 October 2008
KoorweekendRavelingen
Friday 24 October 2008Een warme kerstKouterkerk Zele
Saturday 29 November 2008 (11:00)Begrafenis SolangeSint-Ludgeruskerk
Sunday 14 December 2008 (16:00)KerstmarktMarktplein Zele
Wednesday 24 December 2008 (17:30)KerstavondvieringSt. Ludgeruskerk Zele
Thursday 25 December 2008 (11:30)KerstvieringAdbijkerk Dendermonde
Friday 26 December 2008 (20:00)KerstconcertKouterkerk Zele
Alle rechten voorbehouden © De Minnezangers - Webmaster Matthias Muller