Kalender 2009

Tijdstip Activiteit Locatie Info Foto's
Saturday 14 March 2009 -
Sunday 15 March 2009
CeciliaZele
Sunday 12 April 2009 (11:30)PaasvieringAdbijkerk Dendermonde
Saturday 18 April 2009 (17:30)Viering 50 jaar Oud & NieuwSint-Ludgeruskerk
Thursday 30 April 2009 (18:00)MeizangZele
Saturday 30 May 2009 (17:30)PinkstervieringSint-Ludgeruskerk Zele
Sunday 31 May 2009 (11:30)PinkstervieringAbdijkerk Dendermonde
Wednesday 24 June 2009BarbecuePius-X
Saturday 17 October 2009Trouwmis Tom & JohannaSint-Ludgeruskerk
Saturday 7 November 2009 (15:00)Trouwmis Koen De VrieseDaknam
Wednesday 11 November 2009Requiem pro LunaZele
Thursday 24 December 2009 (17:30)KerstavondvieringSt. Ludgeruskerk Zele
Friday 25 December 2009 (11:30)KerstvieringAdbijkerk Dendermonde
Saturday 26 December 2009 (20:00)KerstconcertKouterkerk Zele
Alle rechten voorbehouden © De Minnezangers - Webmaster Matthias Muller