Kalender 2011

Tijdstip Activiteit Locatie Info Foto's
Saturday 5 March 2011 -
Sunday 6 March 2011
CeciliaZele
Sunday 10 April 2011 -
Saturday 16 April 2011
KoorreisHongarije
Sunday 24 April 2011 (11:30)PaasvieringAbdijkerk Dendermonde
Saturday 30 April 2011Workshop MannenkorenSint-Niklaas
Sunday 22 May 2011 (10:00)RadiomisKouterkerk Zele
Saturday 11 June 2011 (17:30) -
Monday 30 November -1
PinkstervieringSint-Ludgeruskerk Zele
Sunday 12 June 2011 (11:30)PinkstervieringAbdijkerk Dendermonde
Saturday 10 September 2011 -
Sunday 11 September 2011
KoorweekendOostende
Saturday 1 October 2011Trouwmis Pieter & Isabel
Saturday 15 October 2011Rutter-concertSint-Ludgeruskerk Zele
Sunday 16 October 2011Rutter-concertKathedraal Mechelen
Tuesday 1 November 2011AllerheiligenAbdijkerk Dendermonde
Sunday 20 November 2011 (11:00)Academische zitting - banketRaadszaal gemeentehuis Zele
Saturday 24 December 2011 (17:30)KerstvieringSint-Ludgeruskerk Zele
Sunday 25 December 2011 (11:30)KerstvieringAbdijkerk Dendermonde
Monday 26 December 2011 (20:00)KerstconcertKouterkerk Zele
Alle rechten voorbehouden © De Minnezangers - Webmaster Matthias Muller