Kalender 2014

Tijdstip Activiteit Locatie Info Foto's
Saturday 18 January 2014 (11:00)Begrafenis Gaston De GraefSint-Ludgeruskerk Zele
Sunday 23 February 2014Provinciale koorwedstrijdConservatorium Gent
Saturday 22 March 2014 -
Sunday 23 March 2014
CeciliaZele
Sunday 20 April 2014 (11:30)PaasvieringAbdijkerk Dendermonde
Wednesday 30 April 2014 (19:00)MeizangZele
Sunday 18 May 2014MZ-FamiliedagMechelen
Saturday 7 June 2014 (17:30)PinkstervieringSint-Ludgeruskerk Zele
Sunday 8 June 2014 (11:30)PinkstervieringAbdijkerk dendermonde
Sunday 6 July 2014ConcertvieringKnokke
Saturday 20 September 2014 -
Sunday 21 September 2014
KoorweekendBrugge
Saturday 18 October 2014 -
Sunday 19 October 2014
The Queen's SymphonySint-Gillis-Dendermonde
Saturday 1 November 2014 (11:30)AllerheiligenAbdijkerk Dendermonde
Saturday 8 November 2014 -
Sunday 9 November 2014
Inhuldiging CC De WiekZele
Saturday 15 November 2014Carmina BuranaSint-Niklaasvertegenwoordiging MZ
Sunday 16 November 2014Carmina BuranaGentvertegenwoordiging MZ
Saturday 22 November 2014Requiem FauréHeist o/d Berg
Wednesday 24 December 2014 (17:30)KerstvieringSint-Ludgeruskerk Zele
Thursday 25 December 2014 (11:30)KerstvieringAbdijkerk Dendermonde
Friday 26 December 2014 (20:00)Kerstconcert Zeelse korenKouterkerk Zele
Alle rechten voorbehouden © De Minnezangers - Webmaster Matthias Muller