Kalender 2018

Tijdstip Activiteit Locatie Info Foto's
Sunday 4 February 2018 (11:00)Dubbelconcert Makeblijde-De MinnezangersGC De Wiek ZeleAffiche
Wednesday 7 March 2018 (20:00)CD- en boekvoorstellingZaal "De Parel" Gent
Saturday 10 March 2018 -
Sunday 11 March 2018
CeciliaZele
Sunday 1 April 2018 (11:30)PaasvieringAbdijkerk Dendermonde
Monday 30 April 2018 (19:00)MeizangZele
Sunday 20 May 2018 (11:30)PinkstervieringAbdijkerk Dendermonde
Thursday 31 May 2018 -
Saturday 2 June 2018
Inhuldiging StadthalleChamMeer info
Saturday 9 June 2018 (14:00)HuwelijksvieringGent
Sunday 17 June 2018 (10:00)RadiomisKouterkerk Zele
Sunday 26 August 2018 (11:00)Herdenkingsmis De BackerSint-Ludgeruskerk Zele
Saturday 15 September 2018 -
Sunday 16 September 2018
KoorweekendOostende
Saturday 6 October 2018 (20:00)Carmina Burana"De Singel" Antwerpen
Sunday 14 October 2018 (19:00)Carmina BuranaCapitool Gent
Thursday 1 November 2018 (11:30)AllerheiligenAbdijkerk Dendermonde
Sunday 16 December 2018 (19:00)Concert Why War MusicGC De Wiek Zele
Monday 24 December 2018 (17:30)KerstvieringSint-Ludgeruskerk Zele
Tuesday 25 December 2018 (11:30)KerstvieringAbdijkerk Dendermonde
Wednesday 26 December 2018 (20:00)Kerstconcert Zeelse korenKouterkerk Zele
Alle rechten voorbehouden © De Minnezangers - Webmaster Matthias Muller